BIJZONDERE DIENST IN EESVEEN

27 juni BUITENDIENST

Het dorpsfeest in Eesveen kan ook dit jaar nog niet doorgaan. En omdat er geen feesttent in het dorp komt  gaat ook de tentdienst dit jaar niet door.  Jammer.

Maar als evangelisatiecommissie hebben we een alternatief. Op het terrein van de Ontmoeting willen we een buitendienst houden. Zo kunnen we met wat meer dan 25 mensen samenkomen (op 1,5 meter). En we gaan er vanuit dat het zondag 27 juni mooi weer is.

We mogen zelf weer een lied zingen  en luisteren naar muziek kan natuurlijk altijd. Ds. Kolijn zal ons meer uitleg geven over het thema “Prijs God  in de storm”. Bovendien komt de Sing-in groep haar  muzikale medewerking verlenen. Zo kunnen we in deze bijzondere tijd toch iets extra ’s doen. Geeft u zich op voor deze dienst ? Want helaas moet dat nog wel!

Maar wij heten u van harte welkom bij De Ontmoeting!

Marijke Bennen, Secretariaat van de Evangelisatievereniging.

Van Karnebeeklaan  13, Eesveen      Tel.nr 06 81178447

Hier bevindt u zich:
Home » Activiteiten » BIJZONDERE DIENST IN EESVEEN