Protestantse Gemeente Steenwijk        
Preekrooster 2020       13- feb-2020  
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
feb
2 Werelddiaconaat/ZWO 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld P. Lindhout, Dedemsvaart
10.45 Eesveen P. Lindhout, Dedemsvaart
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
9 Heilig Avondmaal  09.30 Grote kerk Ds. H.M. Jansen, Tuk medewerkingsdag kerkkoor
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
16 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand, Steenwijk Kerkdienst zonder verwarming
09.30 Onnaveld Ds. P.K. Pit, Drachten Voorjaarsvakantie
10.45 Eesveen Ds. P.K. Pit, Drachten 15 t/m 23 februari.
23 09.30 Grote kerk Dr. R. de Reuver, Houten
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk --- Christelijk Asser Mannenkoor
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
mrt
1 1e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. D. Wolters, Vollenhove medewerkingsdag kerkkoor
 09.30  Onnaveld J. Woltinge, Zwolle
10.45 Eesveen J. Woltinge, Zwolle
19.00 Grote kerk Ds. A.J. Bregman, Emmeloord
8 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand, Steenwijk
2e zondag 40-dagentijd 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
19.00 Grote kerk ---
11 Biddag voor gewas en arbeid (woensdag) 19.30 Grote kerk Ds. D.J. Lagerweij, Zwolle
15 Gelegenheid tot dopen? 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
3e zondag 40-dagentijd 09.30 Onnaveld Ds. H.M. Jansen, Tuk
10.45 Eesveen Ds. D.J. Lagerweij, Zwolle
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
22 4e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. H. Klein Ikkink, Drachten
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand, Steenwijk
29 5e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. A.J. Bregman, Emmeloord
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Zangavond 19.00 Onnaveld --- Jubal, Ossenzijl
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
apr
5 Palmzondag 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
6e zondag 40-dagentijd 09.30 Onnaveld Dr. P.J.M.A, van Ool, Tynaarlo
10.45 Eesveen Dr. P.J.M.A, van Ool, Tynaarlo
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
9 Heilig Avondmaal/Witte donderdag 19.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
10 Goede Vrijdag 19.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand medewerkingsdag kerkkoor
Heilig Avondmaal 19.00 Onnaveld Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 20.15 Eesveen Ds. B. Haanstra
11 Stille Zaterdag/Passiestond 22.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
12 1e Paasdag (zondag) 10.00 Grote kerk Ds. H.S.E. Jansen, Mijdrecht medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra Zanggroep Onnaveld
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
12.00 Paaszang op Markt
13 2e Paasdag (maandag) Geen dienst.
19 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Gerald Troost
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
26 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand Meivakantie
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote 25 april t/m 3 mei
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Zingend vanuit de Grote kerk  19.00 Grote kerk --- Joyful Sound, Ijsselmuiden
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
mei
3 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote Kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. P.K. Pit, Drachten
10.45 Eesveen Ds. P.K. Pit, Drachten
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
10 Bevestiging ambtsdragers 09.30 Grote kerk Centrale dienst / Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
17 09.30 Grote kerk Ds. D. Geertsma, Ijhorst
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
21 Hemelvaartsdag (donderdag) 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
24 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Zangavond 19.00 Onnaveld --- Kithara
31 Zending / ZWO / Feest van de Geest- thema In Vuur en Vlam 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
1e Pinksterdag 09.30 Onnaveld Ds. G.H. van Labooy, IJsselmuiden Ensemble Cresendo
10.45 Eesveen Ds. G.H. van Labooy, IJsselmuiden
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
jun
1 2e Pinksterdag (maandag) Geen dienst.
7 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk G.H. Frederikze, Harderwijk medewerkingsdag kerkkoor
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Sing-in 19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
14 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
21 Slotzondag 09.30 Grote kerk Centrale dienst / Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
28 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Ds. G. Brandorff, Hardenberg
Tentdienst 10.45 Eesveen Ds. Kolijn, Wezep
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
jul
5 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld G. Bikker, Harderwijk Zomervakantie
10.45 Eesveen G. Bikker, Harderwijk 4 juli t/m 16 augustus
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
12 09.30 Grote kerk G. Knol, Steenwijk
09.30 Onnaveld Ds. T.J. Oldenhuis, Coevorden
10.45 Eesveen Ds. T.J. Oldenhuis, Coevorden
19 09.30 Grote kerk Dhr. A.P. Schep, Groningen
09.30 Onnaveld Mevr. E.M. Hadnagy
11.00 Eesveen Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
26 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
aug
2 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Dhr, A.P. Schep, Groningen
10.45 Eesveen Dhr, A.P. Schep, Groningen
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
9 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
11.00 Eesveen Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
16 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld P. Lindhout, Dedemsvaart
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen P. Lindhout, Dedemsvaart
23 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Zangavond 19.00 Onnaveld --- Zanggroep Onnaveld
30 09.30 Grote kerk Ds. H.S.E. Jansen, Mijdrecht
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
sept
6 09.30 Grote kerk Dhr, H. Maat
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
13 Startzondag 09.30 Grote kerk Centrale dienst / Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
20 09.30 Grote kerk Ds. G.C.van Rheenen, Zwolle
09.30 Onnaveld Ds. G. Brandorff, Hardenberg
10.45 Eesveen Ds. G. Brandorff, Hardenberg
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk ---  
27 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
okt
4 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra Israëlzondag; medewerkihgsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld P. Lindhout, Dedemsvaart Stil, Vollenhove
10.45 Eesveen P. Lindhout, Dedemsvaart
Sing-in 19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
11 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand, Steenwijk Herfstvakantie
09.30 Onnaveld Ds. J. Kooistra, Dwingeloo 10 t/m 18 oktober
11.00 Eesveen Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
Zangavond 19.00 Onnaveld --- Fries Mannenensemble
18 Missionaire dienst 09.30 Grote kerk Gerald Troost
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
25 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Lutheravond 19.00 Grote kerk Raad van Kerken Steenwijk e.o.
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
nov
1 Zending/ZWO in samenwerking met Kerk en hobby 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
10.45 Eesveen Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
4 Dankdag voor gewas en arbeid (woensdag) 19.30 Grote kerk Ds. D. Wolters, Vollenhove
8 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra extra liturgieën!!!
09.30 Onnaveld Ds. P.K. Pit, Drachten
10.45 Eesveen Ds. P.K. Pit, Drachten
15 Kerk,school en gezindienst 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds.K. de Graaf, Kallenkote
10.45 Eesveen Ds.K. de Graaf, Kallenkote
22 Zondag Voleinding  09.30 Grote kerk Centrale dienst / Ds. B. Haanstra extra liturgieën!!!; medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
29 1e Advent 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Dhr. J. Smit, Belt-Schutsloot (onder voorbehoud)
10.45 Eesveen Ds. A,C,J, van Waard-Pieterse, Giethoorn
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk --- Gospelkoor Reflection, Tollebeek
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
dec
6 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
2e Advent 09.30 Onnaveld P. Lindhout, Dedemsvaart
10.45 Eesveen P. Lindhout, Dedemsvaart
Sing-in 19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
13 Heilig Avondmaal / 3e Advent 09.30  Grote kerk Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. K. de Graaf, Kallenkote.
Zangavond 19.00 Onnaveld --- m.m.v. ???
20 4e advent 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig Kerstvakantie 
09.30 Onnaveld G. Bikker, Harderwijk 19 december t/m 3 januari.
11.00 Eesveen Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
24 Kerstnachtdienst (donderdag)  19.00 Grote kerk Ds. E.C. Rooseboom, Drachten
22.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
25 1e Kerstdag (vrijdag) 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. J. de Kok, Wilsum m.m.v. ???
10.45 Eesveen Ds. J. de Kok, Wilsum
26 2e Kerstdag (zaterdag) 10.00 Raad van Kerken Steenwijk e.o. verzorgt kerkdienst?
27 09.30 Grote kerk Ds. G. Knol, Steenwijk
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
31 Oudejaarsdienst (donderdag) 19.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra