KLEINTJE FANCY FAIR

“verkoopvierdaagse”, in de Grote Kerk van woensdag 25 t/m zaterdag 28 augustus.

HET IS BIJNA ZOVER! DAN WORDT KLEINTJE FANCY FAIR GEHOUDEN!
De traditionele Fancy Fair zal ook dit jaar (2021) op de laatste zaterdag van augustus, in de bekende vorm, geen doorgang kunnen vinden. Dit jaar hebben wij gekozen voor een “verkoopvierdaagse”, die in de Grote Kerk zal worden gehouden van woensdag 25 tot en met zaterdag 28 augustus. Op woensdag, donderdag en vrijdag kan men in de kerk terecht tussen 10.00 en 21.00 uur, op de slotzaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Dit keer zijn wel degelijk de traditionele kniepertjes te koop en wordt er koffie geschonken. Dit jaar blijft de verkoop van bijvoorbeeld oliebollen en de erwtensoep achterwege en ontbreken ook de gebruikelijke spelonderdelen, zoals Rad van Avontuur en de bak met cavia’s. Maar tijdens deze vierdaagse kan men een uitgebreid assortiment curiosa en brocante aantreffen, alsmede gebruikte kleding, speelgoed, gereedschappen en aardewerk (beeldjes) maar ook boeken, cd’s , dvd’s  en dergelijke. Overigens zijn die laatste genoemde artikelen nu al verkrijgbaar van dinsdag tot en met zaterdag tussen 14.00 en 16.30 uur in de Grote Kerk. Ook zal het orgel worden bespeeld. Men mag boven komen om zelf het orgel te bespelen, uiteraard onder toezicht van de organisten of zij vertellen er over en demonstreren iets. De organisten zijn er op woensdag-,  donderdag- en vrijdagavond van 19.00 – 20.00 uur en zaterdag van 13.00 – 14.00 uur Groet namens de Fancy Fair Commissie Harry Roskam