niet inleveren goederen Fancy Fair

FANCY FAIR

In verband met de Corona maatregelingen kunnen er met ingang van 15 december tijdelijk geen goederen worden ingeleverd.  Een verzoek om geen goederen voor de deur te plaatsen en wilt u de spullen bewaren.Tot de regels van de overheid veranderen.  Heeft u spullen die u echt weg moet brengen, bijvoorbeeld, u gaat verhuizen, en kunt deze niet zelf opslaan, dan, in uiterste noodzaak, kunt u contact opnemen met Andre van Dekken. Hij is bereikbaar op 06-11568956. Is hij niet bereikbaar spreek dan even een bericht in of stuur een WhatsApp.                               Mocht er aanleiding zijn om die datum te verlengen dan volgt nader bericht.

Namens de Fancy Fair,  Harry Roskam

Hier bevindt u zich:
Home » Fancy Fair » niet inleveren goederen Fancy Fair