ZINGEND VANUIT DE GROTE KERK

ADVENTSDIENST

zondag 20  december 2020 in de GROTE KERK te Steenwijk. Aanvang 19.00 uur.

ZINGEND VANUIT DE GROTE KERK met medewerking van:

Ds. Bob Haanstra accordeon,piano en zang;Mieke Flobbe accordeon,gitaar en zang;Brigitte ter Horst dwarsfluit en zang;Eline en Johan Wagteveld Trompet en Kornet; Wilma Werkman zang; Justin Smit zang en gitaar; Annie Moes zang; Arjan Kroes orgel; Roelie Stevens declamatie.

Adventsdienst met bekende Kerstliederen, die u mag mee neuriën. Thuis kunt u ze van harte meezingen natuurlijk, want ook deze dienst wordt uitgezonden op ons TV kanaal : https://site.skgcollect.nl/218/. De liturgie wordt u met de kerkbrief meegezonden. Als u naar de kerk wilt komen graag, dan wel reserveren: reserveren@pkn-steenwijk.nl    Werkgroep Zingend vanuit de Grote Kerk.

Hier bevindt u zich:
Home » Actualiteiten » ZINGEND VANUIT DE GROTE KERK