Kerk en hobby
Kerk en hobby
Opgericht in 2005 met als doel het talent(en), wat een ieder van ons heeft meegekregen, te laten zien. Bij sommige deelnemers gaat dit spontaan, voor anderen is het een hele opgave om het te ontdekken.
Op de bijeenkomsten wordt het gekozen thema met elkaar besproken en uitgediept. Zo kunnen wij elkaar inspireren. Thuis gaat een ieder voor zich een werkstuk bedenken.
De taakgroep Kerk en Hobby is toegankelijk voor een ieder die dat wil(ongeacht geloof, leeftijd).
Bedoeling:
- Het regelmatig bezoeken van de bijeenkomsten.(6 x per jaar).
- Het maken van één of meer werkstukken.
- Het schrijven van een tekst hierbij.
Bij toerbeurt is één van de predikanten op de bijeenkomsten aanwezig om het thema toe te lichten vanuit de Bijbel.
In de maand oktober worden de werkstukken gepresenteerd.
Zaterdagmiddag met een officiële opening.
Zondagmorgen in de eredienst staat het thema centraal.
De week die daarop volgt is de tentoonstelling ‘s middags geopend van 14.00 – 16.00 uur.
Kerk en Hobby
Over Water 20 oktober
In de tentoonstelling van Kerk en Hobby staat dit jaar het thema ‘Water’ centraal.
Samen met Alle Bruggink en ds. Marieke Ariesen gaan we hierover met elkaar in gesprek.
Wij nodigen je uit daarin met hen mee te denken.
Want water is een chemische formule, maar heeft ook betekenis in de Bijbel en in ons leven.
Op maandag 20 oktober werpen Alle en Marieke hun licht op water en neemt een van de leden van Kerk en Hobby ons mee door de tentoonstelling over water.
Welkom! 20 oktober om 19.45 uur in de Opgang
Wie zijn wij?
Organisatie
Historie
Gebouwen
Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG)Vanaf 25 mei 2018 is de AVG van kracht en dat heeft consequenties voor het omgaan met persoonsgegevens. Vastleggen van persoonsgegevens: Naast de adresgegevens hebben wij, indien die gegevens bij ons bekend en noodzakelijk zijn voor de uitvoering van het Gemeente zijn, ook de bankgegevens vastgelegd. Wij leggen geen zgn. bijzondere kenmerken vast. Wel hebben wij uw gegevens opgenomen – indien van toepassing – in het doopregister en het register van belijdende leden. We realiseren ons dat we op deze wijze gegevens hebben vastgelegd die gezien mogen worden als een indirect bijzonder kenmerk. Wij leggen de persoonsgegevens vast van onze debiteuren en crediteuren, deze gegevens zijn vastgelegd in onze financiële administratie en alleen die gegevens die voor de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk zijn. Verder hebben wij de persoonsgegevens vastgelegd in onze administratie van mensen die ons financieel steunen (giftgevers), van mensen die ons een machtiging hebben verstrekt (dit overeenkomstig de SEPA richtlijnen) en van mensen die een Overeenkomst periodieke gift in geld met ons hebben gesloten. Wij verklaren nadrukkelijk dat wij geen gegevens vastleggen die niet direct noodzakelijk zijn voor de uitvoering van de betreffende werk. Privacyrechten: In de vergadering van de kerkenraad van 12 december 2024 is het Preventiebeleid Protestantse Gemeente Steenwijk vastgesteld. Via deze link kan het volledige document worden ingezien.
|
Contact
Pagina-overzicht
Ontworpen en gerealiseerd door BijzonderOnline

