MARTIN LUTHER KING DIENST

THE MARCH OF MARTIN

MARTIN LUTHER KING DIENST

Wanneer: Zondagavond 5 november 2023 om 19.00 uur in de Grote Kerk te Steenwijk.   Missionaire Werkgroep

Korte inhoud:
• Martin Luther Kingdienst
• Kerkdienst rondom Martin Luther King
• Zondag 5 november 2023
• Aanvang: 19:00 uur
• Locatie: De Grote Kerk, Kerkstraat 22 te Steenwijk
• Ds. Arjen van der Spek in samenwerking met de MLK-band en The King Singers

Persbericht:
****************************

De Martin Luther Kingdienst komt naar Steenwijk! Deze speciale kerkdienst rondom het leven en de boodschap van de beroemdste Amerikaanse baptistendominee toert door Nederland en doet op zondag 5 november Steenwijk aan. “We zijn blij dat ‘The March of Martin’ naar De Grote Kerk in Steenwijk komt” vertelt Fred Boot namens de Missionaire Werkgroep. “Het thema van racisme en rassenscheiding is nog steeds actueel, we hopen met deze dienst veel mensen te bereiken om de boodschap van Martin Luther King te laten horen”. Een vijfkoppige band en een gospelkoor van 8 heren en 9 dames zorgen voor de muzikale omlijsting van eigen liederen maar ook de samenzang. “Ds. Arjen van der Spek vertelt episodes uit het leven van Martin en we bekijken samen delen van enkele speeches van Martin op de beamer en staan stil bij hoogtepunten en dieptepunten uit zijn leven” vult Arjen van der Berg aan. Arjen is zanger in het koor en staat versteld van de impact van deze speciale diensten. “We hebben deze dienst nu achttien keer mogen uitvoeren in verschillende kerken door Nederland en overal zit het vol. We spreken mensen die soms een lange autorit er op hebben zitten om bij deze dienst aanwezig te kunnen zijn. Heel bijzonder. Zelfs Dagblad Trouw wijdde er aan paginabreed artikel aan op Martin Luther Kingday en ook diverse nationale radiozenders hebben ons geïnterviewd.” Fred zegt verder: “Ook al is het dan dit jaar 55 geleden dat hij is vermoord, nog steeds is er geen gelijkheid voor iedereen. De boodschap blijft helaas actueel en is daarom de moeite waard om te blijven herhalen”. Een eigen lichtinstallatie zorgt voor extra dimensie bij deze memorial aan Martin Luther King, aanvang op zondag 5 november om 19:00 uur in De Grote Kerk te Steenwijk. Fred en Arjen sluiten af met: “er is plaats genoeg voor iedereen, iedereen is welkom, net als in de geest van Martin Luther King”. https://www.themarchofmartin.nl