werkbezoek naar Mikondo

HET IS BIJNA ZOVER!

Al een paar weken bereiden we ons voor op de reis naar Congo. Op zaterdag 2 september gaan Mieke Rang en Alice Brus op werkbezoek naar Mikondo in Kinshasa, de hoofdstad van DR Congo.

We bezoeken daar het project:

  • De school LA TULIPE
  • De naaischool MUASI MOSALA
  • Diverse werkplaatsen

We hopen daar te zien en vooral mee te maken wat er gebeurt met alle goederen en donaties die er zijn gedaan. In september begint het nieuwe schooljaar; de voorbereidingen daarvoor zijn al van start gegaan.

 

Elk jaar opnieuw zijn er veel materialen nodig. Klein materiaal zoals balpennen, (kleur)potloden, papier en naaigerei zoals spelden, garen, biaisband kunnen we meenemen in onze koffer.  Heeft u thuis nog iets liggen wat u wel wilt missen? Neem dan contact op met Alice Brus (06-40587846) of Mieke Rang (06-30756041. Dan wordt dit bij u opgehaald. In “De Brug” van de maand juli staat een langere lijst waar je aan kunt denken.

 

U kunt mij volgen op de app Polarsteps via onderstaande link:

https://www.polarsteps.com/AliceBrus/8351530-werkbezoek-mikondo?s=046caa16-7d14-4196-a61e-e79b5be756bd

Ook via Facebook of Instagram!